Terkaa

Dnešek...super den! :)

17. května 2010 v 20:18 | Terkaa

Ahojky, zas...xD Zdravím, protože tamten článek byl ze včerejška přednastavený. :) Táák. Tenhle článek píšu, protože jsem dneska měla naprosto skvělý den. Dobrý začátek byl už proto, že jsem se stihla vypravit do školy, takže moje nejlepší kámoška Bára nečekala. Dál, cestou do školy jsme potkaly našeho "oblíbeného" pána, který nás vždy pozdraví a obdaří hezkým úsměvem...xD Dál, protože na mě kluci byli mimořádně hodní - i když...to jsou vždycky! :D Potom taky přispělo to, že se mi dařilo ve škole. I v tělocviku. Na sednou třídu jsem docela dobře skákala. Samozřejmě taky beru v úvadu mojí délku (158 cm) a obratnost holek z mojí třídy. Skákala jsem do dálky vždy přes 3 metry...xD A 600m jsem dneska zaběhla ve svém rekordním čase - 2:49. Nic moc, ale jsem spokojená! :) Dál taky to, že na sportovní olympiádě, která se koná příští pátek!, dělám vše (60m, 600m, štafeta, skok do dálky) kromě hodu kriketovým míčkem. No, a pak jsme s holkama zašly k jedné z nás - k Handě. Bylo to super, šly jsme do lesa, lezly jsme po skalách a běhaly - a to i s Hanči pejskem Britou. Akorát mě z toho teď docela bolí noha. Taky z toho těláku... No nic. Přidám obrázky z flickru, tři minimálně downy a...jdu pryč! :)

Plány na dnešek...x)

16. května 2010 v 13:05 | Terkaa
(: Ahoooj! :)

Tak co, jak se máte? :) A co celé ty dny děláte? Dlouho jsme se neviděli, co? xD No, dost otázek na váš osobní život, a jdeme k věci. Článek se jmenuje Plány na dnešek...xD (vynechejte toho smajlíka...) proto, že vám chci zdělit, co dneska na blog přidám. Vím, divné. Ale já se nudím, tak co! xD No, takže...určitě jste si všimli, že na blogu přibyla nová rubrika: Obrázky z flickru. Takže první, co udělám, bude to, že sem přidám první várku (opravdu malou...) obrázků z flickru. Potom taky dodám nějaké ty downloady a sestrojím alespoň jeden návod. Jen ať se nám to tu zaplňuje! x) Dost keců (proto to taky píšu do rubriky Naše keci!) a jde se do práce...! ;)

Zkoumám, zkouším...

14. května 2010 v 16:25 | Terkaa
Ahojky... :D

Tak dneska zase zkouším pracovat v Photofiltre a udělala jsem takové záhlaví, které si každý může dodělat, jak chce, že... Klidně i vymazat můj podpis, ale tady ho nechám! Tak, a je to šistě jen záhlaví...jednoduché, ale hezké. No jo, no. V jednoduchosti je krása!

By Terkaa
Takže...ujde, co? :)

No, ale teď zpět k blogu. K těm povídkám, jdu udělat nápisek a pak začnu psát. Nevím, kdy zveřejním 1. kapitolu, ale určitě co nejdřív. Jinak dneska byl dobrý den. Až na to, že mě přesadili do 1. lavice, aniž bych o tom věděla, jelikož jsme včera byly s holkama na té zdrávce. A za všechno může moje "milá" spolužačka Eliška. Dneska nás pět holek, co tam včera nebylo, přišlo v černém "ohozu". Koukala, jak jí všechno pěkně upřímně říkáme do očí. Takže jinak celkem fajn. Byla totiž přesazená celá třída, jen ona, která mermomocí chtěla nás všecjny přesadit, a sama urvat ten nejlepší flek, koukala, protože jí učitelka nepřesadila...xD

Zdravověda...xD

13. května 2010 v 17:18 | Terkaa
Terkaa


Ahooojky! :D

Tak co, jak se máte? Já vcelku dobře... Dneska jsem s holkama z mojí třídy jela na zdravotní soutěž do Prachatic. No, jely i menší holky - ty soutěžily za mladší družstvo. My za starší. Podle názvu jistě pochopíte, že jde o zdravotnickou soutěž, která má "ducha" : Pomáhat a zachraňovat! xD Jistě, my s holkama jsme tam nastoupily jako velcí machři - Medicopter 113 (všem je nám kolem 13...xD). Zezačátku se nám vedlo dobře. Moc dobře. Ošteřvoaly jsme zranění, zkoušely různé hasické metody, zavazovaly jsme ostatním končetiny a jiné části těla... Ale pak se to u posledního stanoviště zvrtlo! Samozřejmě, předtím se také nějaká ta chybička naskytla. Ale teď to bylo horší. Mnohem. Figurantka měla - jakoby - zlomenou páteř. No, a holky jí vytáhly nohy z auta, místo aby s ní nehýbaly! :D No, hrůza! Říkali nám, že kdybychom tohle udělaly doopravdy, tak ten zraněný zemře. No...pak jsme PRÝ špatně vyndaly z auta straašně těžkou holku (přitom jsme to URČITĚ udělaly dobře!). Oni totiž ti rozhodčí jsou spravedlivý také jak na koho... A pak jsem s kámoškou ošetřila ještě jednu holku...naštěstí dobře. Takže tohle jedno stanoviště jsme téměř zvrzaly. Ještě jsme měly ale naději, že se nám povede umístit se na stupínek nejlepších, protože tam byla jakási nemehla. Nakonec jsme se umístily na 6. místě. Z devíti. Nic moc. Ale mohlo to být horší, že? :D Ale docela mě to naštvalo, jelikož do minulého roku jsem jela za mladší žáky (menší podvod...) a umístila jsem se na 2. místě i se svým mnohem mladším družstvem. A předminule a předpředmiule jsem jezdila i se svými spolužačkami, a taky jsme jednou byli 2., jednou 3. ...xD Takže mě to zklamalo... No, ale nevadí. Příště bude líp! :)

Pardón...

10. května 2010 v 17:02 | Terkaa
f20c50a4b6_54562290_o2
Ahoooj! :)

Omlouvám se, že jsem tady včera nebyla... Neměla jsem čas a ani se mi sem moc nechtělo. xD No, ovšem teď tady jsem a se mnou tu už za chviličku přibude i další várka downloadů...a vyhlášení bleskovky. I když asi napsala jenom jedna holčina. No, nevadí. Diplom tu ostatně bude buď dnes, nebo zítra...musím stáhnout PS. Táák, jo. Jdu teda najít nějaké ty downy a šoupnu je sem! ;)

:o)

Póóózor!

7. května 2010 v 19:05 | Terkaa
80e82e1b51_56280107_o2
Ahooojda... :)

Tak jsem se nakonec dostala na počítač... Ale jen na chviličku. Bolí mě totiž už třetí den hlava. Asi od toho, jak mi rostou zadní stoličky... Mimochodem, když mluvím o zubu, moje dnešní návštěva zubařky dopadla líp než výborně! Nikdo z naší třídy neměl ani jeden kaz! Byla jsem vcelku překvapená. Ale dost od zubů...xD
Píšu hlavně a především proto, že postavy do komixu Favourite už jsou hotové. Zítra jim udělám nový dům a nasotím úvod. K té kámošce jsem dneska nešla, tak jsem alespoň tohle stihla. No jo, no...bolení hlavy je NUDA...a především BOLEST! xD A taky píšu proto, aby tady byl ode mě za dnešek alespoň tenhle jeden článeček...xD
Jinak pro ty, co se účastní Bleskovky 0.1: Vyhodnocení bude 10.5.2010! Tak se co nejrychleji zapojte. A pro ty, co nepotřebují diplom... Stejně ho udělám, bude alespoň na tomhle blogu. x)

Takže... AHOJ!!! :o)

Bojím, bojím...xD

6. května 2010 v 19:32 | Terkaa
e3997f7486_56130517_o2
Čauky...zase já! xD

Tak, asi jste si všimli, že přibyla nová rubrika - Naše keci.
Je zde proto, abychom do ní s holkama mohly psát naše "úvahy" a myšlenky... A já začnu tím, že nesnáším...ZUBAŘE!!! xD
A právě zítra k němu s mojí třídou jdeme. Strašně se ho bojím, a nevím proč... Ale to je jedno.

Taky chci říct, že v sobotu nafotím úvod komixu Favourite. A jelikož zítra nemám čas (máme srazík s kámoškama...xD), tak zítra nic nepřidám. Takže se předem omlouvám.

A teď letím...mamka mě volá, a už jsem tu byla dlouho...xD Takže... Páááááááá... :o)

P.S.: Předem...dobrou noc! ;o)
 
 

Reklama